Pat a Mat - Zimní radovánky (2018, 61 min) / na platformě Dafilms

20. 12. 2020 27. 12. 2020

Pojďte s námi prožít opravdu veselé vánoce s nerozlučnou dvojicí nešikovných kutilů Patem a Matem! Jejich "Zimní radovánky" letos rozveselí prostřednictvím Českých center malé i velké diváky v různých koutech světa.

V této prazvláštní době všichni potřebujeme ve svých životech více pozitivity. Tito malí hrdinové mohou být návodem k optimistickému přístupu k životu. Dostávají se do obtížných situací, ale nikdy se nevzdávají, dokud se se svými problémy nějakým nápaditým způsobem nevyrovnají. Nikdy se na sebe nezlobí a ani v nejzoufalejších chvílích největších katastrof nereagují zlobně nebo smutkem. Ať poslední dny tohoto roku prožijeme co nejlépe a … s humorem!

Pat a Mat se i tentokrát pokusí společnými silami vyřešit nejrůznější problémy, jednou něco pokazí Mat a Pat zachraňuje situaci, jen aby se po chvíli jejich role obrátily. Nakonec všechno dopadne dobře a hlavní je, že jsou oba se svým řešením spokojení, tak jako je tomu ostatně po celých téměř 45 let jejich existence a ve všech 130 dílech tohoto úspěšného seriálu. 

ZIMNÍ RADOVÁNKY

Blíží se zima a naši známí kutilové to nemohou nechat jen tak. Zaskočí je sněhová nadílka, která se jim snesla na zahradu. Jaký nový stroj na sníh vymyslí? Po dovádění na sněhu přijde vhod horká sauna, tak proč by si ji rovnou nepostavili? Jak si poradí s vánoční výzdobou a jaké dárky si nadělí pod stromeček? A co teprve až si vyrobí Betlém a oslaví Silvestra. Pro Pata a Mata není žádná komplikace překážkou a žádná výzva dostatečně velká.

_________________________________________________________

Film je uváděn ve spolupráci s platformou DAFILMS, která nabízí divákům přístup k více než 2000 filmům (měsíční předplatné 135 Kč, vánoční nabídka: roční předplatné 799 Kč). 

Partneři této události

Informace o události

  • Název události: Pat a Mat - Zimní radovánky (2018, 61 min) / na platformě Dafilms
  • Datum: 20. 12. 2020 27. 12. 2020
  • Místo konání: České centrum Athény

Podobné události