Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Soutěž o složení hudby k filmu

Všechny novinky

Soutěž o složení hudby k filmu

Mezinárodní kompoziční soutěž složení originální hudby (soundtrack) ke krátkému animovanému filmu “Once Upon a Line” a jeho prezentace na Festivalu animovaného filmu v Řecku. Uzávěrka přihlášek: pondělí, 26. března 2019

 Již třetím rokem je vyhlášena mezinárodní kompoziční soutěž hudby k animovanému filmu organizovaná Megaronem – Koncertní síňí v Aténách v rámci cyklu BRIDGES a ve spolupráci s Mezinárodním festivalem animovaných filmů Animasyros+Agora. 

Více než 130 účastníků ze strany skladatelů hudby k filmům a zejména animovaným filmům – skladatelů mladých i starších – se každý rok účastní této soutěže.

Členové poroty : Foivos Delivorias (zpěvák a skladatel), Marineta Kritikou (režisérka), Dimitris Marangopoulos (skladatel, vedoucí cyklu BRIDGES), Evanthia Reboutsika (skladatelka), Theodore (skladatelka) and Gary Salomon (skladatel, UK).   


Bude vybráno 20 filmů, které budou prezentovány v Megaronu – Athénské koncertní síni. Tři vítězové budou vybráni z užšího seznamu deseti skladeb, obdrží také peněžní odměnu a filmy s jejich hudbou budou prezentovány na Mezinárodním festifalu animovaných filmů Animasyros na řeckém ostrově Syros.

Veřejná prezentace: pondělí 13. května 2019

Film můžete vidět a najít všechny potřebné informace, podmínky a přihlášku na odkazu:http://omma.megaron.gr/cinemusic/Main.aspx    

Uzávěrka přihlášek: pondělí, 26. března 2019, (17:00 čas Řecka)       

Informace a přihášky : Penelope Patrikianou (ppat@megaron.gr, 210 7282736)

http://www.megaron.gr/default.asp?la=2&pid=368

Podporováno Ministerstvem kultury a sportu Řecké republiky