Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

1.11.2020 - 30.11.2020

Listopad, měsíc UNESCO Českého centra Athény

V měsíci listopadu se České centrum Athény na svých sociálních sítích zaměřuje na ucelenou prezentaci českých památek UNESCO našim řeckým přátelům a followerům.

V říjnu jsme se věnovali ve zvýšené míře české literatuře v řeckém překladu a představili také úspěšnou řadu „Czech books you must read“ vždy v řeckém kontextu. Budeme v tom pokračovat, ale listopad obohatíme o nové téma: české památky UNESCO.

Představujeme  postupně všech 14 památek s informacemi o historii, současnosti, s užitečnými odkazy, včetně virtuálních prohlídek a fotografií tak, aby byl v konečné fázi vytvořen kompletní soubor použitelný pro potřeby reprezentace krás ČR v řečtině.

Jelikož v Řecku na sebe České centrum Athény bere z části také roli propagátora turismu, rádi tímto zveme k návštěvě naší krásné země naše řecké přátele a to i ty, kteří ji sice znají, ale viděli zatím jen klasická turistická místa jako Prahu, Český Krumlov a Karlovy Vary. Česká republika však nabízí mnohem více.  Nabízíme alternativy, aby jejich příští cesta směřovala na nová, zatím nepoznaná místa. 

Sledujte příspěvky na našich Fb stránkách ZDE.

Místo konání:
Datum:

Od: 1.11.2020
Do: 30.11.2020

Organizátor:

České centrum


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala