Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Mezinárodní soutěž Best in Design 2020 – výzva

Všechny novinky

Mezinárodní soutěž Best in Design 2020 – výzva

Výzva pro mladé designéry, kteří mají jedinečnou příležitost zúčastnit se mezinárodní soutěže Best in Design v rámci týdenního festivalu Zlin Design Week (1.–8. května 2020).

Své práce, které nesmí být starší než dva roky, mohou přihlásit přes formulář na webových stránkách http://bestindesign.cz/, a to do 29. února 2020.

Výherci budou oceněni na Opening Zlin Design Week 1. května 2020 v rámci Zlin Design Weeku 2020.
Absolutní vítěz soutěže Best in Design získá výhru 1 500 €.

 

Co je to Best in Design?

 Best in Design je mezinárodní soutěž pro mladé designéry. Ve hře jsou nejen finanční odměny v rozmezí od 200 € do 1 000 €, ale především obrovská příležitost získat zpětnou vazbu, porovnat se s mladými designéry z celého světa, ukázat, co v tobě je a třeba i odstartovat svou kariéru. Jediné, co ti stačí k přihlášení, je odvaha a talent.

 

Kdo může soutěžit?

 Do soutěže se mohou přihlásit jak jednotlivci, tak autorské kolektivy ve věku do 30 let. Autoři mohou vytáhnout všechna svá esa z rukávu – počet prací, které lze přihlásit, není omezený a ani Tvá peněženka nijak neutrpí, jelikož přihlášky jsou zdarma.

 

Proč se nebát riskovat a přihlásit se?

 Protože risk je zisk a v Best in Design nelze nic ztratit, jen získat. Odměnu, zkušenosti, příležitosti. Jde jen o to ukázat, že design je tvá srdcová záležitost.

 

3 kategorie

 Můžeš získat ocenění v jedné ze tří kategorií (Product & Industrial Design, Fashion Design a Communication Design) a usilovat o hlavní cenu Best in Design.

 

________________________________________________

 

Zlin Best in Design Contest - registration here